vacature     Operator Maszyny

Operator Maszyny

|   uur per week | |

Bedrijfsprofiel

Blue zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w różnorodnych sektorach
  • Dział produkcji, sektor agrarny i praca techniczna,
  • Usługi, w tym sprzątanie biur, magazyny, mycie szklanych powierzchni, usuwanie szkodników
  • Rozmaite sklepy internetowe z różnym asortymentem, np. środki czyszczące, maszyny

Naszym zadaniem jest zadowolić klienta, do czego dokładamy wszelkich starań.

Functieprofiel

Operatorze maszyny! Przyjdź do pracy w tej wspaniałej firmie!
Oczekujemy od Ciebie dużego zaangażowania, Work hard Play hard to motto! Ale w piątki będą napoje i przekąski, aby dobrze rozpocząć weekend. Ponadto organizujemy różne wspólne wyjścia i imprezy, aby zwiększyć przyjemność z pracy i wzmocnić atmosferę koleżeńską.
Jako Operator Maszyn jesteś odpowiedzialny za efektywny i płynny proces produkcyjny. Wykonujesz czynności w zakresie pakowania i przepakowywania, a w szczególności zajmujesz się obsługą i ustawianiem różnych maszyn sortujących i pakujących. W ten sposób zarządzasz zespołem pracowników.

Twoje obowiązki będą polegać na:

  • Zarządzaniu maszynami do sortowania i pakowania
  • Samodzielnej obsłudze i ustawianiu różnych maszyn sortujących i pakujących
  • Przeprowadzanie produkcji i kontroli
  • Dbałość o materiały
  • Śledzenie i raportowanie postępów
  • Rozwiązywanie ewentualnych awarii
  • Nadzór i koordynacja
  • Codzienne konsultacje dotyczące planowania pracy
  • Sprawdzanie wyników pracy maszyny
  • Instruowanie i nadzorowanie pracowników przy maszynach sortujących i pakujących
  • Nadzór nad przestrzeganiem instrukcji obsługi i bezpieczeństwa

Functie-eisen

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wykształcenie w kierunku operatora
  • Doświadczenie z maszynami typu flowpack i sortującymi dla AGF jest dużym plusem
  • Silny fizyczniej (używaniu siły do maksimum 25 kg)
  • Dokładny, zorientowany na rozwiązania i elastyczny
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
  • Mieszkasz w okolicy Maasdijk
  • Własny transport

Aanbod

Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia w danej firmie w stałych godzinach pracy. Nasze biuro udzieli osobistego wprowadzenia oraz zapewni indywidualną pomoc dotyczącą spraw zatrudnienia. Oferujemy również różnorodne możliwości rozwoju/kursy.

Spodobała Ci się nasza oferta? Jesteś dostępny od zaraz i chcesz zacząć prace jako operator maszyny? Wypełnij poniższy formularz.
Czekamy na Twoje zgłoszenie!