vacature     Wszechstronny pracownik sprzątający

Wszechstronny pracownik sprzątający

|   uur per week | |

Functieprofiel

Gotowy na ekscytującą karierę, która nigdy nie stoi w miejscu?

W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a różnorodność środowiska pracy i zadań sprawia, że wszystko jest ekscytujące. Twoi koledzy są zawsze do Twojej dyspozycji, a Ty otrzymujesz doskonałe wskazówki, aby odnieść sukces.

Twoje obowiązki:

  • Sprzątanie i przygotowywanie domów
  • Fachowe usuwanie graffiti
  • Pomoc przy eksmisjach i lekkich przeprowadzkach
  • Efektywna obsługa odpadów wielkogabarytowych
  • Zakończenie prac budowlanych
  • Usuwanie szkód spowodowanych przez wodę
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych

U naszego klienta kluczowy jest talent, a elastyczność jest bardzo ceniona. Zasadniczo będziesz pracować od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30, a nadgodziny są dodatkowo wynagradzane.

Chcesz być częścią tego dynamicznego zespołu? Skorzystaj z tej fantastycznej okazji już dziś!

Functie-eisen

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Silnej motywacji i entuzjastycznego nastawienia, doświadczenie jest mniej ważne
  • Jesteś prawdziwym zapaleńcem do pracy
  • Mieszkasz w regionie Hagi
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka holenderskiego lub angielskiego!
  • Posiadasz prawo jazdy
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin
  • Na tym stanowisku wymagane jest zaświadczenie o niekaralności (VOG), ale bez obaw, chętnie pomożemy Ci się o niego ubiegać
  • VCA i inne certyfikaty są dodatkowym atutem, ale jak ich nie posiadasz, to możesz je uzyskać za naszym pośrednictwem

Aanbod

Blue Group oferuje kompleksowy pakiet korzyści: konkurencyjne wynagrodzenie na stanowisku w firmie skoncentrowanej na perspektywie długoterminowej, z wieloma możliwościami długoterminowego zatrudnienia. W Blue możesz liczyć na osobistą uwagę i wskazówki, a my oferujemy szerokie możliwości szkoleniowe.