vacature     Pracownik sprzątający na budowach / rozbiórkach

Pracownik sprzątający na budowach / rozbiórkach

|   uur per week | , |

Functieprofiel

Czy jesteś osobą, która nie boi się zakasać rękawów i zabrać się do pracy? Mówisz po angielsku lub niderlandzku i szukasz pracy na pełny etat w budownictwie? W takim razie nasz klient szuka właśnie Ciebie!

Co będziesz robić?

Jako pracownik sprzątający na budowach / rozbiórkach będziesz odpowiedzialny za utrzymanie czystości i porządku na placach budowy oraz za pomoc przy pracach rozbiórkowych. Będziesz pracować w zespole przy różnych projektach budowlanych, dbając o to, aby plac budowy był bezpieczny i uporządkowany.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • Utrzymywanie porządku i czystości na miejscu pracy.
  • Wykonywanie prac rozbiórkowych zgodnie z ustalonymi wymogami bezpieczeństwa.
  • Usuwanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych.
  • Wspieranie kolegów przy różnych zadaniach na placu budowy.

Functie-eisen

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Mówisz po niderlandzku lub angielsku. Jesteś pracowity i wiesz, jak zabrać się do pracy.
  • Jesteś w dobrej kondycji fizycznej i potrafisz wykonywać ciężką pracę.
  • Jesteś niezawodny i masz pozytywne podejście do pracy.
  • Doświadczenie w budownictwie jest atutem, ale nie jest konieczne.

Godziny pracy:
  • Od poniedziałku do piątku, 07:00 – 16:00.

Aanbod

De Blue Groep biedt jou een compleet aanbod; een passend salaris in een functie binnen een bedrijf met een lange termijn focus en daardoor kans op langdurig werk. Persoonlijke aandacht en begeleiding is wat je van de Blue Groep kunt verwachten. Daarnaast bieden wij verschillende opleidingsmogelijkheden.

Brzmi ciekawie? Jestes zainteresowany praca przy pakowaniu warzyw/owocow? Złóż wniosek za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego.
Czekamy na Twoją odpowiedź!