vacature     Pracownik Administracji – AGF

Pracownik Administracji – AGF

|   годин на тиждень | , |

Профіль посади

Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Pracownika Administracji do firmy zajmującej się obrotem owocami i warzywami (AGF). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania administracyjne, w tym obsługę dokumentacji, kontakt z klientami oraz wsparcie działu operacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa codziennych spraw administracyjnych
  • Przetwarzanie i archiwizacja dokumentacji
  • Kontakt z klientami i dostawcami (mailowy oraz telefoniczny)
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnej pracy administracyjnej
  • Praca z dokumentami związanymi z obrotem produktami AGF

Вимоги до посади

Szukamy osoby, która jest proaktywna, odpowiedzialna i potrafi efektywnie zarządzać czasem. Idealny kandydat to osoba z pasją do administracji, która potrafi sprawnie rozwiązywać problemy i jest zorientowana na szczegóły. Jeśli szukasz stabilnej pracy w przyjaznym środowisku oraz chcesz zdobyć doświadczenie w branży AGF, ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, preferowane w branży AGF
  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office (Word, Excel)
  • Własny transport do Waddinxveen lub prawo jazdy kategorii B
  • Zdolność do pracy samodzielnej oraz w zespole
  • Dobra organizacja pracy oraz skrupulatność

Пропозиція

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej branży AGF
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
W Blue Group oferujemy atrakcyjny pakiet: odpowiednie wynagrodzenie, dużo miejsca na własną inicjatywę i możliwość dalszego rozwoju dzięki różnym możliwościom szkolenia i doradztwa. Będziesz także pracować w organizacji nastawionej na długoterminowe cele, w której linie komunikacyjne są krótkie, a atmosfera pracy jest koleżeńska i nieformalna. Z nami nigdy nie jesteś sam!

Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem w administracji i szukasz nowych wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie, czekamy na Twoje zgłoszenie!