vacature     Osoba sprzątająca różne placówki prowincji Zeeland

Osoba sprzątająca różne placówki prowincji Zeeland

|   годин на тиждень | |

Профіль посади

Jesteś osobą, która lubi zakasać rękawy i czerpie satysfakcję z czystego i świeżego środowiska pracy? W takim razie ta praca jako osoba sprzątająca w pięknej prowincji Zeeland jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:
Jako osoba sprzątająca będziesz odpowiedzialny za sprzątanie różnych punktów regionalnych w Zeeland. Będziesz odpowiedzialny za sprzątanie wielu prowincjonalnych budynków i biur, w tym pomieszczeń komunalnych, sanitariatów i miejsc pracy w różnych lokalizacjach w prowincji. Będziesz pracować 5 dni w tygodniu i otrzymasz od nas samochód służbowy.
Czas pracy wynosi od 27 do 30 godzin tygodniowo, a trasy zmieniają się co tydzień. Będziesz pracować na wszystkich trzech wyspach Zelandii.

Вимоги до посади

Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie w sprzątaniu
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego (obowiązkowa)
  • Elastyczność i umiejętność samodzielnej pracy
  • Prawo jazdy uprawniające do korzystania z samochodu służbowego

Пропозиція

W Blue Group oferujemy atrakcyjny pakiet: odpowiednie wynagrodzenie, dużo miejsca na własną inicjatywę i możliwość dalszego rozwoju dzięki różnym możliwościom szkolenia i doradztwa. Będziesz także pracować w organizacji nastawionej na długoterminowe cele, w której linie komunikacyjne są krótkie, a atmosfera pracy jest koleżeńska i nieformalna. Z nami nigdy nie jesteś sam!

Шукати схожі вакансії