oferta pracy     Bukiety bandowe (doświadczenie niewymagane)

Bukiety bandowe (doświadczenie niewymagane)

|   godzin tygodniowo | |

Profil stanowiska

Firma specjalizuje się w skupowaniu i sprzedaży kwiatów i roślin hurtowniom oraz sklepom. Ważne jest, by na podstawie stałych zamówień sprostać oczekiwaniom klienta co do jakości i zawartości zleconego bukietu.

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy pracowników do pracy w pełnym wymiarze godzin przy bukietach bandowych.

Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00.

Osoba z prawem jazdy otrzyma dodatek dla kierowcy.

Twoje obowiązki:

  • Wykładanie kwiatów na stoły
  • Praca przy produkcji bukietów bandowych
  • Inne prace produkcyjne

Wymagania dotyczące pracy

  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Zamieszkanie na terenie  Hagi
  • Prawo jazdy mile widziane (otrzymasz dodatek jako kierowca).
  • Elastyczność i przychylność zmianom

Oferta

Oferujemy możliwość stałego zatrudnienia w danej firmie w stałych godzinach pracy. Nasze biuro udzieli osobistego wprowadzenia oraz zapewni indywidualną pomoc dotyczącą spraw zatrudnienia. Oferujemy również różnorodne możliwości rozwoju/kursy.

Zainteresonwny/a? Chcesz pracować przy bukietach bandowych nawet jeśli nie masz doświadczenia?